Een landmark langs de A6
HOTEL VAN DER VALK LELYSTAD

Ons werk
Met een hoogte van 53 meter is het hotel van ver weg te zien. Het hotel krijgt 147 kamers verdeeld over 16 verdiepingen. Op de hoogste verdieping komen vergaderzalen en een bar, en in de kelder maken we een zwembad met wellness en fitness. Met de opening van het hotel wil Van der Valk inspelen op het toekomstige vliegverkeer op Lelystad Airport.
Projectdetails
Project: Hotel van der Valk Lelystad
Opdrachtgever: Wijnen Bouw Schijndel
Hoofdopdrachtgever: Van der Valk
Projectlocatie: Lelystad
Uitvoeringsperiode: 2020-2021
Contractvorm: STABU / Werkomschrijving
Wanden van ruim 5 meter hoog
De realisatie van de ruwbouw behoort tot onze verantwoordelijkheid. We storten de wanden van de kelder over de gehele oppervlakte van het pand. Deze wanden zijn zo’n 5,5 meter hoog en 400mm dik. Om de breedplaten van de verdiepingsvloeren tijdelijk op deze hoogte te ondersteunen zetten we onze Layher allround ondersteuning in.
Voorbereiding in 3D
De uitvoering van de ruwbouw heeft een korte doorlooptijd. Daarom plannen we scherp en brengen we vooraf alle ruwbouwraakvlakken in beeld. Dit doen we door het gehele werk in 3D uit te werken. Op deze manier visualiseren we alle werkzaamheden, en zien we precies wat de kritieke punten én kansen voor de uitvoering zijn. Door op deze manier te werken komen de pijnpunten van een project al snel naar boven. Stel dat iets niet mogelijk is of meer tijd kost, dan weten we dit al in de voorbereiding. Op deze manier blijft onze planning voorspelbaar en waarborgen we de doorlooptijd van het project.